1. Головна
  2. Рейтинг букмекерів

Рейтинг кращих онлайн букмекерських контор в Україні

Інтернет налічує сотні онлайн-букмекерів, які приймають ставки в українських гравців, але лише одиниці відповідають критеріям комфортної гри. Після перевірки понад 100 беттінгових платформ був складений рейтинг букмекерських контор в Україні, представлений вище.

Які букмекери потрапили в список кращих

Заснованих в Україні операторів спортивних ставок, що динамічно розвиваються і підтримують високий рівень надання послуг, відносно небагато: зараз це Паріматч, ФавБет і UAbet. У список можна включити і Fan-Sport, однак фактично це копія БК 1xbet, працюючого на російській платформі. У свою чергу інтернет-беттинг вже давно став міжнародним, тому топ букмекерських контор представлений в тому числі і закордонними компаніями.

Незважаючи на різні країни походження деяких онлайн букмекерів, таких як британські компанії bet365 і William Hill, російських Melbet і 1xbet і турецької BetAndYou, їх об'єднують вигідні умови для гравців з України, порівнянне, а в деяких випадках і перевершує якість сервісу, який готові надати найкращі українські букмекерські контори.

Критерії оцінки букмекерів

Надійність. У пріоритеті у кожного беттера - збереження власних коштів, саме тому при відборі кращих платформ виключалися ті, де раніше практикувалися випадки безпідставної заморозки ігрових рахунків, обмеження щодо виведення коштів і інших санкцій відносно чесних гравців.

Служба підтримки. Оператори саппорту - перша інстанція, покликана допомогти з вирішенням проблем гравців, і від її якості залежить багато чого. З цієї причини топ БК України складено з урахуванням наявності підтримки українською або російською мовами, а також швидкості відгуку і загальної компетентності операторів.

Коефіцієнти і глибина лінії. На позицію букмекера в рейтингу впливає і чисто беттінговий фактор, від якого безпосередньо залежить величина виграшу гравця - рівень маржі. Також враховується ширина розпису і глибина охоплення українських змагань в лінії. Зарубіжні букмекери частково спеціалізуються на видах спорту, популярних в їх країні і, в свою чергу, не пропонують лінію на спортивні події популярні в Україні.

Зручність сайту. Рівень взаємодії з майданчиком складається з швидкості завантаження сторінок, наявності української мови та функціональної начинки. Очевидно, що хороший беттінговий сайт повинен володіти ще й інтуїтивним інтерфейсом з простою навігацією по сайту.

Доступні платіжні системи. До уваги береться можливість поповнити рахунок і зняти кошти через ПриватБанк, поширені електронні платіжні сервіси або карти українських банків, а також враховується швидкість обробки транзакцій і наявність комісій.

Мобільні додатки. У топ 10 букмекерських контор в Україні майже всі платформи володіють власним офіційним клієнтом для пристроїв Android і iOS і на додаток мобільного браузерної версією сайту.

Як вибрати кращого букмекера для себе

Незважаючи на те, що всі кращі букмекерські контори України зможуть задовольнити запити більшості гравців, кожен з них має власні особливості, які можуть бути важливі для окремого користувача.

Цікавить проста реєстрація? У більшості беттінгових сервісів діє тренд на спрощення процедури відкриття рахунку, але почати грати буквально в два кліка зручніше в 1xbet - там доступна реєстрація будь-яким зручним методом з чотирьох доступних.

Важливо різноманітність ставок в розпису? ФавБет і 1хБет перевершують інших букмекерів в плані ширини розпису, причому це стосується практично всіх видів спорту.

Шукайте найнадійнішого букмекера? Якщо визначальним критерієм є авторитетність бренду для гри на великі суми, то такою репутацією володіє Pinnacle, збереження коштів в цьому сервісі поширюється навіть на вілочніков.

У пріоритеті - швидке виведення коштів? Щоб не чекати обробки платежів, кращої зробити вибір на користь українських контор - Паріматч, ФавБет, UAbet.

Яка букмекерська контора краще в Україні з точки зору коефіцієнтів? Найбільшу вигоду з низькою маржі гравці можуть отримати в БК Марафонбет, в деякі котирування там зовсім не закладається маржа.

Список букмекерських контор з оглядами, представлених на нашому сайті:

Поширені запитання

❓ Де краще робити ставки в Україні?

При відсутності певних переваг і вимог до букмекерові ми рекоммендуем відкрити рахунок в Паріматч - БК практично не викликає нарікань з позиції кожного з розглянутих критеріїв, що обумовлює високе місце українського букмекера в нашому рейтингу.

➗ В якій БК найвищі коефіцієнти?

Нижчий рівень маржі і відповідно високі коефіцієнти зафіксовані в онлайн-конторі Pinnacle, не менше вигідний рівень коефіцієнтів - в БК Марафонбет.

⚽ Де краще битися об заклад на футбол?

Якщо орієнтуватися на Українську Прем'єр-лігу або інші локальні футбольні змагання, варто звернути увагу на Паріматч і Фавбет, в інших випадках підійде будь-який букмекер.

🎾 Як вибрати букмекерську контору для ставок на теніс?

Найбільш велику лінію на теніс можна зустріти в 1xbet і bet365. За рівнем розпису вона також влаштує більшу частину професійних гравців.

💪 В якому букмекери найбільший вибір ставок?

Найлегше знайти цікавить парі в 1xbet, але ставки на статистику представлені у великій кількості і в Марафонбет, для ставок на киберспортивні змагання підійде БК GG Bet.

📱 Де краще робити ставки з мобільних пристроїв?

Майже всі онлайн букмекери в Україні мають мобільними додатками, найбільш функціональним і зручним вважається клієнт від Марафонбет.

💕 Що краще Паріматч або 1xbet?

Якщо вибирати серед Паріматч або 1хБет в Україні, ми віддаємо перевагу і рекоммендуем БК Паріматч, з огляду на те що букмекер з України.

📑 Що потрібно для реєстрації в букмекерській конторі?

Для онлайн реєстрації в букмекерській конторі в Україні необхідні: електронна пошта, номер мобільного телефону для подтвежденія, вказати паспортні дані.

Кращі букмекерські контори для ставок на спорт в Україні

При формуванні рейтингу букмекерських контор в Україні, ми проаналізували більше 100 компаній і виділили в список топ 10 найкращих букмекерів, які приймають онлайн ставки на спорт від українських користувачів. Хороший вибір подій і рівень коефіцієнтів, зручність і чуйність сайту, а головне - надійність і рішення можливих проблем. Все це впливає на стан операторів в списку кращих.

#1 Логотип БК Вільям Хілл

www.williamhill.com


Бонус: до €30
Cайт

Читати огляд
#2 Логотип БК Марафонбет

www.marathonbet.com


Сайт

Читати огляд
#3 Логотип БК Пінакл

www.pinnacle.com

Cайт

Читати огляд
#4 Логотип БК Паріматч

www.parimatch.com

Бонус: до 2500 UAH на перший депозит
Сайт

Читати огляд
#5 Логотип bet365

www.bet365.com

Бонус: $30 на перший депозит
Cайт

Читати огляд
#6 Логотип 1хБет

www.1x-bet-ua.com

Бонус: до 3000 UAH на перший депозит
Cайт

Читати огляд
#7 Логотип ФавБет

www.favbet.com

Бонус: до 2000 UAH на перший депозит
Cайт

Читати огляд
#8 Логотип Фан-Спорт

www.fan-sport.com

Бонус: до 1000 UAH на перший депозит
Cайт

Читати огляд
#9 Логотип BetAndYou

www.betandyou.com

Бонус: до 3300 UAH
Cайт

Читати огляд
#10 Логотип УАБЕТ

www.uabet.online

Бонус: до 1000 UAH
Cайт

Читати огляд